Індивідуальний дизайн вашої кухні

Обирати меблі для кухні потрібно дуже ретельно, оскільки вони повинні бути зручними, функціональними, гармонійними і підходити по стилю. При створенні індивідуальної кухні на замовлення враховуються всі побажання, технічні особливості, втілюються розумні рішення для вашого комфорту і зручності.
Individual Size – це професійний підхід у питанні створення ергономічної, сучасної, кухні з використанням нових технологій та з урахуванням нових трендів в меблевій сфері. Ми цінуємо ваш час і свою репутацію, тому виконуємо кожне замовлення точно в терміни та з найвищою якістю. Переконайтесь самі!

Неповторні меблі для вашої оселі

Внутрішнє наповнення приміщень є глибоко особистим для кожної людини. Всі найдрібніші елементи в кімнатах повинні підбиратись з врахуванням смаку та побажань її мешканців. Купуючи меблі для себе, не потрібно сліпо наслідувати модні тенденції, або вважати на погляди та думки друзів чи знайомих. Проектуючи меблі, ми ретельно прораховуємо їх габарити, обираємо найбільш якісні матеріали для наповнювача, зовнішнього оздоблення. Підхід до потреб кожного клієнта, дозволяє створити оптимальні умови в кожній оселі.

Унікальний дизайн вашого дому

Будьте в курсі останніх новинок зі світу дизайну. Перегляньте варіанти готових інтер’єрів, створені дизайнерами з усієї України та оберіть свого спеціаліста. Дизайн-проект – це комплекс дизайнерських та технічних рішень, згідно яких виконуються ремонтні роботи. Така документація надається підрядним організаціям, що згідно вказаним даним, виконують свої розрахунки та розробляють деталізовані проекти виробів (наприклад, предметів меблювання).