На цій сторінці Ви можете ознайомитися з основними умовами виконання нами Вашого замовлення.

Порядок оформлення замовлення на виготовлення меблів

Якщо Ви зацікавилися тим, щоб зробити у нас замовлення, Ви можете:

По-перше, зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, або

замовити дзвінок

і обговорити всі побажання щодо проектування меблевих виробів. Наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію щодо матеріалів, механізмів, функціоналу, дизайну та ергономіки. А також розроблять попередній проект та розрахують приблизну вартість.

По-друге, за допомогою пропонованого нами конфігуратора кухні, самостійно здійснити моделювання кухні, зробити виміри приміщення, де передбачається установка меблів, і вислати нам  запит на прорахунок ціни, при цьому можете прикріпити вже наявні у Вас проект, ескіз кухні або готове дизайнерське рішення.

Після погодження дизайну визначається остаточна вартість замовлення і підписується договір та специфікація меблів.

Умови оплати

Для того, щоб замовлення було прийняте в роботу, замовник повинен здійснити авансовий платіж в розмірі 70% від узгодженої вартості замовлення. В деяких випадках можемо запустити замовлення в роботу після внесення лише 20% авансу!

Остаточний розрахунок замовник здійснює після виконання замовлення (виготовлення, доставка і монтаж), що супроводжується підписанням Акту виконаних робіт.

Способи оплати

Готівкою – при підписанні договору (авансовий платіж) та при отриманні готової продукції (кінцевий розрахунок).

Онлайн-оплата картами Visa і Mastercard. Такий варіант дозволяє вам оплатити покупку через сервіси інтернет-банкінгу та додатків Приват24, Монобанк, Райффайзен Онлайн, Google Pay, Apple Pay тощо.

Безготівковий розрахунок. Оплата на розрахунковий рахунок організації фізичною або юридичною особою.

Терміни виконання замовлення

Термін виготовлення меблів на замовлення складає від 20 календарних днів з моменту здійснення замовником авансового платежу.

В окремих випадках терміни виконання замовлення можуть бути скорочені до 15 календарних днів в залежності від обраного матеріалу для виготовлення фасадів.

Доставка та монтаж

Доставка і монтаж меблів (включно з врізкою та монтажем техніки) входять у вартість замовлення.